Battaniye Yıkama

Çorlu Profesyonel Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama

Yorgan, yastık ve battaniyeler hayatımızın konfor alanının vazgeçilmez parçalarıdır. Hatta bunlar bizim genel sağlığımızı bile etkiler. Çoğu kez kendimiz yıkasak da bu işin tekniğini bilen makineler kadar iyi yıkanmaz. Bu sebeple mutlaka senede en az 1 kere battaniyelerinizi halı yıkama şirketlerine vermenizi öneriyoruz. Biz Çorlu battaniye yıkama şirketi olarak size en iyi hizmeti vermek için ayağınıza kadar geliyoruz.

Battaniyelerim Nasıl Yıkanıyor?

Biz sizin adresinize battaniyelerinizi almaya geldiğimizde bize hazırlayıp veriyorsunuz. Daha sonra aldığımız battaniyeleri profesyonel olarak yıkıyoruz. Kullanılan temizlik maddesi burada önem taşır. Biz Car Beyaz Halı Yıkama olarak bitkisel bazlı ürünleri daha sağlıklı buluyoruz. Battaniyelerinizi bununla yıkıyoruz. Yıkama işlemi bittikten sonra hijyen odalarında kurutma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Kurutma odalarının ayrı olması, hijyenik olması açısından önemlidir. Evinize geldiğinde tüm lekeler çıkmış ve battaniyeniz bembeyaz olmuş olacaktır. Kesinlikle ıslak veya nemli bir ürünle karşılaşmayacaksınız.

Battaniye yıkama Fiyatları

Yukarıda saydığımız her aşama bizim için çok önemli ve en ince ayrıntısına kadar dikkat ediyoruz. Bazı merdiven altı halı firmaları piyasa değerinin altında fiyat vererek müşteri kandırmak istiyor. Burada halılar ve battaniyeler çoğu zaman elde yıkanıyor. Lekeler kalması muhtemel. Aynı zamanda hijyensiz bir işlem gerçekleşiyor. Bu uzun vadede zarar olarak size geri dönüyor. Çorlu battaniye yıkama olarak size en güzel hizmet alma garantisi sunuyoruz. Battaniye yıkama fiyatları ise metrekareye göre değişiyor.