Dezenfeksiyon

Ev ve İş Yeri Dezenfekte Hizmeti

Dezenfeksiyon

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle en çok vakit geçirilen alanlar olan evlerin dezenfeksiyon işlemleri ayrıca önem arz etmektedir. Evlerde her ne kadar dip köşe temizlik yapılsa da birçok virüs ve bakteri ne yazık ki profesyonel bir dokunuş olmadıkta yok edilememektedir.

Özellikle sık kullanılan banyo, mutfak gibi ıslan alanlar ile dışarıdan gelindiğinde tutulan kapı kolları, lavabo bataryalardaki virüsler için kesin çözüm dezenfeksiyon hizmetidir.

Ev Dezenfeksiyon İşleminin Önemi

Özellikle içerisinde bulunmuş olduğumuz pandemi döneminde salgınla mücadele edebilmek için alınan önlemlerin başında dezenfeksiyon gelmektedir. Bu da Çorlu ev dezenfeksiyonu işlemlerinin ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.

Covid-19 virüsü de dahil olmak üzere evlerde bulunan birçok zararlı virüs, bakteri ya da mantarlardan kurtulmanın için en iyi, en sağlıklı ve en kolay çözümü Çorlu ev dezenfeksiyonu işlemidir.

Profesyonel ekipler ve profesyonel malzemeler ile gerçekleştirilen Çorlu dezenfektan hizmeti siz değerli müşterilerimizin istedikleri gün ve saatte yapılmaktadır. Böylece hem kendi sağlığınız hem de ailenizin sağlığı güven altına olacaktır.

Ev Dezenfeksiyon İşlemi Zararlı mıdır?

Yapılan araştırmalar göstermektedir ki; Çorlu dezenfektan hizmeti kesinlikle insanlara ya da hayvan dostlarımıza zarar vermemektedir. Cilde zarar vermeyen malzemeler ile yapılan dezenfeksiyon işlemi kesinlikle alerjik reaksiyona sebep olmamaktadır.

İnsan ve hayvan temasına uygun olan profesyonel dezenfeksiyon malzemeleri virüsleri %99,99 oranında yok etmektedir. Virüsleri yok ederken de kesinlikle cilde zarar vermemektedir.